Gmail Giriş Yap 2024

Google arama motorunun kullanıcılarına sunduğu en bilinen servislerden birisi olan Gmail ile kendinize ait bir e-posta hesabınız olacaktır. Bu e-posta adresi sayesinde mail alışverişi yapabilir, internet üzerinden bir çok siteye kayıt olabilirsiniz. Hali hazırda bir Gmail hesabınız varsa kolayca hesabınıza giriş yapabilir ve gelen kutusuna gidebilirsiniz. Gmail giriş yap 2021 yılında da en çok kullanılan mail servislerinden birisi olacaktır. Şimdi hesabınıza nasıl giriş yapabileceğinizi anlatalım. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak gmail giriş sayfasına gidebilirsiniz.

https://mail.google.com/mail

Gmail Giriş 2021 – Gelen Kutusu

Yukarıda verdiğimiz bağlantı ile gmail hesabınıza giriş yapabilir, gelen kutusuna gidebilirsiniz. Şimdi adım adım gmail hesabınıza nasıl giriş yapacağınızı anlatalım.

1 Gmail giriş bağlantısına tıklayarak veya tarayıcınıza gmail.com yazarak e-posta anasayfasına gidelim.

2 Sağ üst köşede bulunan oturum aç bağlantısına tıklayın.

3 Açılan giriş sayfasından hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Gmail hesabınızın adresini veya cep telefonu numaranızı yazın ve ileri sekmesine tıklayın.

4 Son olarak açılan sayfada şifrenizi girin ve ileri sekmesine tıklayın.

Mail hesabınızın adresini ve şifresini doğru olarak girdiyseniz gelen kutusuna yönlendirileceksiniz. Gmail giriş 2021 işlemi buraya kadardır. Mail hesabınıza giriş yaparken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bize yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın