Banü Obs – Öğrenci Bilgi Sistemi Giriş

Banü yani Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, Marmara bölgemizdeki Balıkesir şehrinin Bandırma ilçesinde 2015’te açılan devlet üniversitesidir. BANÜ’ de Tıp Fakültesi, Denizcilik Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin yanı sıra Uygulamalı Bilimler Fakültesi ile Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi ve İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi bulunur. Spor Bilimleri Fakültesi ile Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi ve Ziraat Fakültesi de Banü giriş dahilinde bulunur.

Banü Obs Giriş

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi giriş işlemi için öncelikle tarayıcımızda Google sitesini açıyoruz ve ardından “Banü Obs Giriş” yazıp aratıyoruz.

En üst sırada yer alan Öğrenci Bilgi Sistemi – Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi başlıklı https://obs.bandirma.edu.tr/oibs/ogrenci/login.aspx adresine giriyoruz ve aşağıdaki sayfayı açmış oluyoruz.

  • Öğrenci No
  • Şifre
  • Sayıların Toplamı

Bilgilerini eksiksiz ve hatasız biçimde giriyoruz. Ardından giriş seçeneğine basıyoruz. Eğer giriş yapmakta sorun çıkarsa ikinci giriş yöntemine başvurabiliriz.

Bu yöntemde alt kısımdaki e-devlet ile giriş seçeneğine tıklıyoruz ve aşağıdaki sayfaya ulaşıyoruz.

Üst kısımda “Giriş Yapılacak Adres: https://obs.bandirma.edu.tr/router.aspx/ ibaresinin yer aldığından emin oluyoruz ve ardından T.C. Kimlik No ve e-Devlet Şifresi doğru biçimde girerek GİRİŞ YAP seçeneğine tıklıyoruz.

Hepsi bu kadar BANÜ OBS giriş işlemi tamamlanmıştır.

Yorum yapın

DMCA.com Protection Status