Corendon İnsan Kaynakları Mail Adresi nedir? Corendon İletişim Bilgileri

2005 yılında “Fark Yarat” sloganıyla yola çıkan Corendon Airlines, Türkiye, Hollanda ve Malta’da kayıtlı üç farklı havayolu şirketi ile uluslararası bir marka haline geldi. Corendon Airlines, yılda yaklaşık 6 milyon yolcu taşıyan 65 ülkede 165 havalimanına direkt uçuş gerçekleştiriyor. Antalya, Amsterdam ve Malta’da ofisleri bulunan Corendon Airlines, yolcularına konforlu ve güvenli bir seyahat deneyimi sunarak onları hayallerindeki tatile götürmeyi taahhüt eder.

Corendon Airlines ile uçan müşterilerin yolculukları boyunca kendilerini güvende ve sürprizlerden uzak hissedeceklerinden eminiz. Konforunuz ve güvenliğiniz corendon için çok önemlidir. Seyahatinizle ilgili ihtiyacınız olan tüm cevapları size sağlamak için emrinizdeki her türlü iletişim aracını kullanmaya hazırız. Corendon insan kaynakları mail hizmeti olarak verdiğimiz hizmetten memnun ayrılan müşteriler elde ederiz.

Corendon İletişim Bilgileri

Corendon iletişim bilgileri ve insan kaynakları ailesi tüm dilden ve ırktan insanlara aynı hizmeti sunmaktadır. İletişim merkezi ve çağrı hizmetleri departmanı ile iletişime geçtiğiniz de her dilden konuşabileceğiniz ve sorularınızın yanıtsız kalmadığı bir iletişim gücüne sahibiz. Corendon insan kaynakları merkez olarak tüm dünyaya 7 gün 24 saat hizmet ve bilgi hizmeti sunuyoruz.

Corendon Airlines çağrı merkezi sorularınızı cevaplayacaktır. Dünyanın neresinde olursanız olun size özel bir iletişim numarası var. Bir sonraki saatte çağrı merkezi ekibi ile iletişime geçerek seyahatinizin tüm detayları hakkında bilgi alabilirsiniz. En aşina olduğunuz dilde soru sorabilmeniz için çok dilli bir çağrı merkezi ekibi var. Ekipte mesai saatleri içinde;

  • Türkçe,
  • Almanca,
  • İngilizce, belirli saatlerde ise
  • Fransızca,
  • Felemenkçe,
  • Lehçe
  • Danca sorularını yanıtlayan arkadaşlar bulunmaktadır.

Ayrıca iletişim bir uçak firması için çok önemlidir. Uçak firmalarında satış birimi kadar iletişim yani insan kaynakları birimi de çok iyi olmalıdır. İnsanlar iletişim kuramayacakları ve bilgi alamayacakları bir hava yolu şirketi ile asla çalışmazlar ve o şirketi asla kullanmazlar. Corendon insan kaynakları ise bu konuda oldukça gelişmiş bir iletişim ağına sahiptir. Bu iletişim bilgilerine aşağıda verilen numaralardan ulaşabilirsiniz.

Bu numaraların ardında bulunan çağrı merkezi elemanları haftanın 7 günü sizlere bilgi alma ve soru sorma hizmeti vermektedir.

  • 08:00 ila 01:00 Türkiye saati içerisinde iletişime geçebilirsiniz.
  • 06:00 ila23:00 Avrupa saati içerisinde iletişime geçebilirsiniz.
  • 05:00 ila 22:00 İngiltere saati içerisinde iletişime geçebilirsiniz.

Corendon insan kaynakları mail için https://www.corendon.com/en https://www.corendonairlines.com/tr internet sitesine girebilir ve oradan bilgi alabilirsiniz.

Corendon Airlines Hangi Uçakları Kullanıyor?

Corendon Airlines, Boeing 737-800 ve Boeing 737-800 Max uçak modelleri ile 65 ülkede 165 havalimanına aktarmasız uçuş hizmeti veriyor. Boeing 737-800 sigortaları, uçmayan mürettebat ve yolcular için ek konaklama sağlar. Uçak, 79.015 kg MTOW’da maksimum 3.695 km uçuş menzili için tasarlanmıştır. Boeing 737-800 daha geniş alan ve açıklık, artırılmış yakıt kapasitesi ve daha yüksek maksimum kalkış ağırlığı (MTOW) için tekrardan tasarlanmış kanat. Aynı zamanda yakıt tasarruflu Boeing 737-800, yenilenen iç mekânı ve tasarımıyla 189 yolcu kapasitesine ulaştı.

Corendon Airlines Kaç Yılında Kuruldu?

Corendon Airlines 2004 yılında kurulmuştur. Hollanda ve Belçika merkezli bir tur operatörü olan Corendon Tourism Group’un bir parçasıdır. Avrupa, Türkiye ve Karayipler’de otel zincirleri ve otelleri olan şirketleri vardır. Corendon Airlines 2004 senesinde kurulmuş ve 12 Nisan 2005 tarihinde Sabiha Gökçen’den Amsterdam’a ilk ticari uçuşunu gerçekleştirmiştir. 11 Nisan 2014 tarihinde Almanya’dan Antalya’ya seferlerine başlayan Corendon Airlines, pazardaki en iyi tur operatörleri ile çalışarak sunduğu koltuk sayısını ve başarı oranını her geçen yıl artırmıştır. Corendon Airlines, biri Türkiye’den, ikisi Avrupa’dan faaliyet gösteren üç havayoluyla yılda yaklaşık 6 milyon turist taşıyor. Türkiye’ye en çok turist getiren havayolu şirketlerinden biri olan, işletme ağına yaptığı yatırımlar ve tanıtım faaliyetleri ile Hollanda, Belçika, İskandinav ülkeleri ve Almanya gibi destinasyonlarla Türkiye’de adından söz ettirmektedir.

Corendon İnsan Kaynakları Mail Adresi nedir? Corendon İletişim Bilgileri makalemizin sonuna geldik. Tamamen sizlerden gelen soruların cevaplarının yayınlıyoruz. Sizlerinde merak ettiğiniz sorular var ise yorumlar kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Daha fazla mailler hakkında güncel bilgiye ulaşmak isterseniz güncel https://girismail.com/ sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın

DMCA.com Protection Status