Hotmail Kaydol

Dünya genelinde en çok kullanılan, en basit, en kullanışlı, geniş kitlelere en çok hitap eden mail olan Hotmail ile karşınızdayız. Yazımız içerisinde sizlere Hotmail kaydol ile nasıl hesap açabileceğinizi, kayıt aşamasını en kolay nasıl geçeceğinizi anlatacağız.

Hotmail Kayıt Sayfası

Hotmail, mail alıp, gönderebileceğiniz ve bunu en kısa sürede gerçekleştirmenizi sağlayan, bilgisayar, tablet ve akıllı cihazlardan kolaylıkla erişim sağlayabileceğiniz bir mail uygulamasıdır. Mailinize bilgisayardan bağlanabilmeniz için hotmail.com, outlook.com ve outlook.com.tr adreslerinden erişebilmeniz mümkün. Eriştiğiniz andan itibaren ise kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilir ve maillerinize ulaşabilirsiniz. İşte her şey bu kadar basit ve bu kadar kullanışlı. Şimdi kayıt aşamasını sizlere net bir şekilde anlatmaya çalışacağım.

Hotmail Kayıt Ol

Öncelikle https://signup.live.com/ web sayfasına giriş yapıyoruz. Ve aşağıdaki resimde görüldüğü gibi ücretsiz hesap oluştur butonuna tıklıyoruz.

Bu sayfaya girdikten sonra yapmanız gerekenleri az çok biliyorsunuz. Özellikle de daha önce bir web sitesi, bir uygulama ve bir maile kayıt yaptırdıysanız, bu sayfada belirtilenleri yapmanız çok kolay. Unutmayınız ki kullanıcı adınız kesinlikle benzersiz olmalıdır. Daha önce birisi almışsa, bu aşamayı geçemez Hotmail kaydol işlemini gerçekleştiremez ve mail alamazsınız.

Mail hesabınız için parola oluştururken bulunması zor ve unutmayacağınız bir şifre seçin !

Benzersiz bir mail adresi bulduktan sonra parola  seçimine geliyorsunuz. Şifre seçerken aklınızda kalabilmesi ve zor olmasını tercih etmelisiniz. Şifre seçimini yaptıktan sonra ileri butonuna basıyoruz. Sıradaki sayfada isim, soy isim, doğum tarihi ve ülke bilgileri var bu kısmı da doldurduktan sonra ileri butonuna tıklıyoruz. Böylelikle mail adresiniz açılmış oluyor. Giriş yaptığınız yer gelen kutusu oluyor. Bu kısımdan maillerinizi okuyabilir dilerseniz yakınlarınıza bir e posta gönderebilirsiniz.

Hotmail Telefondan Kaydol

Hotmail hesabınıza mobilden giriş yapmak için aşağıdaki uygulamalardan size uygun olanını indirebilirsiniz.

Android için Microsoft Outlook uygulamasını https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.office.outlook adresinden indirebilirsiniz.

App Store’da Microsoft Outlook’u https://apps.apple.com/us/app/microsoft-outlook/id951937596 adresinden indirebilirsiniz.

Telefondan gelen kutusu açma uygulaması, Android ve ios gibi çeşitli farklı işletim sistemleri için kullanılabilir. Bu uygulamalar, Hotmail kullanıcılarının hesaplarına basit bir şekilde giriş yapmalarını ve e-posta gönderip almalarını sağlar.

✓ Mobil Giriş: Uygulamayı indirdikten sonra, hotmail hesabınıza giriş yapmak için, şu adımları izlemeniz gerekir: Uygulamayı açın, oturum açma kutucuğuna gelin, eposta adresinizi girip ileri tuşuna tıklayın, şifreyi girip oturum açma bağlantısına tıklayın.

Android veya ios telefonlarda bu basit adımlarla hızlı bir şekilde hotmail giriş yap işlemini yapabilirsiniz.

“Hotmail Kaydol” üzerine 4 yorum

  1. GERCEK SEVGİ İYİLİK GÖRDÜĞÜNE ARTMAZ,KÖTÜLÜK GÖRDÜĞÜNDEde EKSİLMEZ…ÖRNEK SEVGİLİ ANNALERİMİZ…

    Cevapla

Yorum yapın

DMCA.com Protection Status