Mailmatik

Mailmatik diğer programlara göre daha çok üstünlük ve kolaylık sağlamaktadır. İlgilenilen konu hakkında yazılmış olan sınırsız sayıdaki bir çok web sitesini ziyaret ederek bu sayfalardaki mail adreslerini toplamaktadır. Toplanılan mail adresleri de sunucularla iletişime geçilerek doğrulanıp problemli ya da yanlış adresli olan adresleri işaretleyip silme imkanı vermektedir. Toplanmakta olan e mail adreslerini milyonlarca adres kapasiteli olan veri tabanında tutmaktadır. E mail adreslerinin hangi anahtar kelimelerle ve hangi web sitesinden toplandığını ve kaç kez mail gönderilmekte oldu kaydeder. E mail gönderme tek bir tuş ile bütün ya da seçmekte olduğunuz adreslere hazırlanılan mailleri göndermektedir. Aşağıdaki bağlantıdan mailmatik giriş sayfasına gidebilirsiniz.

Mail Girişi

Mailmatik Outlook

Programı kullanmaya başlamadan öncesinde bir mail liste dosyası açılması gerekmektedir. Programı ilk kullanımda açtığınız dosyaya isim vermemeniz halinde default.list adlı bir dosya açılmaktadır. Bu ismi değiştirebilirsiniz. Programın bu bölümü e maillerin depolanmasını sağlamaktadır. Ve bunun da dört yolundan biri mailmatik Outlook olmaktadır. Outlook ile e mail transfer etmek mümkün olduğundan bunun için maillerin Outlook’tan CSV formatında olacak şekilde export etmeniz gerekmektedir. Bu işlemi Outlook’ta yapmak için Dosya>Al ve Ver>Dosyaya Verme>Virgülle ayrılmış değerleri takip ederken adreslerin olduğu dosyayı takip ederek tıklayıp ileri düğmesine basınız.

Dosyayı kaydedip ileri tuşuna basınız. Özel alanları eşleştir i seçip tamam a basılarak son düğmeye bastığınızda CSV görünümü oluşacaktır. Daha sonra import bölümüne gelerek adreslerin e mailmatik programına alındığını göreceksiniz.

mailmatik

Mailmatik Giriş

Mailmatik giriş için tek tıklamayla ilerleyebileceğiniz güvenli oturum olan http://mailmatik.com adresini arama motoruna yazmanız yeterlidir. Kendi içinde bir e mail server barındırmakta olduğu için sizin bir ISP’den server kiralamanıza gerek yoktur. Email liste ve email mesaj olan iki ana bölümden oluşmaktadır. E mail liste bölümü e mailleri toplamanıza ve onları kontrol edip düzenlemenize yardımcı olmaktadır. E mail mesaj bölümü ise göndereceğiniz mesajları hazırlamaya yaramaktadır.

Mailmatik Com

Kolay ve pratik şekilde erişim imkanı bulunan mailmatik com ile ücretsiz olarak e posta servisine ulaşabilirsiniz. Ve buradan ekranda belirtilen alanlarını doldurmanız halinde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

mailmatik com

Mail Matik

Mail matik tıpkı arama motorlarında yapıldığı gibi anahtar kelimeler yazmanız sayesinde arama yapmaktadır. Bunu yaparken de sizin seçimize göre en tanınmış arama motorları olan Yahoo, Google ya da Altavista’yı kullanmaktadır. Program sizin belirttiğiniz anahtar kelimeler çerçevesinde arama yapmakta olduğu tüm sayfalarda e mail toplamaktadır. Topladığı mailleri alfabetik sıraya göre dizip hangi sayfadan bulduğunu, anahtar kelimeyi ve toplama tarihini belirterek daha önceden açtığınız dosyaya yazmaktadır. Daha sonra da e mail mesaj bölümünde hazırlamakta olduğunuz maili listede olan kişilere göre ya da seçtiğiniz kişiye özel olarak mail göndermektedir.

“Mailmatik” üzerine bir yorum

Yorum yapın

DMCA.com Protection Status