Microsoft Office Ücretsiz İndir, Ömür Boyu Kullan

Öğrenciler ve Öğretmenler için uzaktan eğitim süreci tüm dünya üzerinde başladı. Microsoft firmasının masaüstü uygulaması olan Office 365 programı bu dönem için ücretsiz oldu. Hem öğrenciler, hem öğretmenler için geçerli olan bu uygulama sayesinde Office programını ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey okulunuza ait e posta adresine sahip olmaktır. Sadece özgün öğretim değil, açık öğretim içinde bu uygulama geçerlidir. Adım adım ücretsiz Office nasıl indirilir anlatalım.

Ücretsiz Office İndir

1. Office uygulamasını indirmek için okul adına kayıtlı bir mail adresine sahip olmanız gerekmektedir. Öncelikle aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Office 365 indirme sayfasına gidelim.

https://www.microsoft.com/tr-tr/education/products/office

2. Açılan sayfadan okul e-posta adresinizi girin. Buraya okulunuzun size verdiği mail adresini girip başlayın butonuna tıklayın.

3. Mail adresini yazıp başlayın sekmesine tıkladıktan sonra öğrenci misiniz, öğretmen mi sayfası açılacaktır. Buradan size uygun olan sekmeye tıklayın.

4. Açılan sayfada okul e-posta adresinizi ve postanızın şifresini yazarak giriş yapın. Office.com’ un indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

5. Sağ yukarıda bulunan Office uygulamasını yükleyin sekmesine tıklayın. Office uygulaması indirilecektir.

6. OfficeSetup.exe isimli dosya indikten sonra tıklayarak açın. Office ücretsiz olarak indirmeye başlayacaktır. Aşağıdaki ekran açılacaktır. Yüklenmesi için biraz beklemeniz gerekmektedir.

İnternet hızınıza bağlı olarak 10 15 dakika içerisinde indirme işlemi tamamlanacaktır. İşlem bittikten sonra Office uygulamasını açıp, ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Outlook, Excel, Word, PowerPoint gibi uygulamaları da ücretsiz kullanabilirsiniz. İndirme de herhangi bir sorun yaşarsanız bize yorumlardan ulaşabilirsiniz. İyi çalışmalar.

Yorum yapın

DMCA.com Protection Status