Stellar Phoenix Deleted Email Recovery Ne işe Yarar? Full indir

Stellar Phoenix Deleted Email Recovery Ne işe Yarar? Full indir
Stellar Phoenix Deleted Email Recovery Ne işe Yarar? Full indir

Stellar Phoenix Deleted Email Recovery e-postalar silindiğinde bu postaları geri getirmek için kullanılan bir sistemdir. Silinmiş e-posta geri getirme programı olarak bilinmektedir. Microsoft Outlook gibi mail platformlarında kişiler kendilerine gelen e-postaları gerek olmadığı için silebilirler. Aynı zamanda yanlış silinen bir e-posta da olabilir. Böyle durumlarda profesyonel tasarlanmış bir yazılım ile farklı zamanlarda silinen çeşitli e-postaları geri getirmek mümkün olur.

Ancak bu programı kullanırken belli noktalara dikkat etmek gerekir. Silinen önemli e-postaları kurtarırken bu maillerin adresten tamamen silinmemiş olması gerekir. Yani çöp kutusundan da silinmiş olan veriler için programın avantajlarından yararlanamayabilirsiniz. Stellar Phoenix Deleted Email Recovery hem kişiler hem de işletmeler açısından son derece yararlı bir programdır.

Stellar Phoenix Deleted Email Recovery Ne İşe Yarar?

E-posta üzerinden iletişimin her geçen gün daha da fazla kullanılması ile birlikte kişiler ekstra programlara da gereksinim duyar. Bu programlar arasında özellikle Stellar Phoenix Deleted Email Recovery öne çıkmaktadır. Çünkü yanlışlıkla sildiğiniz e-postaları geri getirme konusunda bu program son derece başarılıdır. Hızlı bir şekilde kaybolan ya da silinen tüm mailleri geri getirmektedir.

Kullanıcıya zorluk çıkarmayan bu uygulama sayesinde kolay bir şekilde e-posta kullanmaya başlayabilirsiniz. E-postalarınız sizin bilginiz dışında dahi silinmiş olsa program ile tarama yaptığınızda kolayca bu e-postaları geri getirebilirsiniz.

Stellar Phoenix Deleted Email Recovery Kullanmanın Avantajları

Stellar Phoenix Deleted Email Recovery kullanan kişi sayısı oldukça fazladır. Çünkü uygulamanın kişilere sağladığı avantajlar da oldukça çoktur. Bu uygulamanın avantajları arasında şunlar yer alır:

 • Silinmiş olan e-postaların geri yüklenmesi konusunda sizlere etkili yöntem sunarak kolayca bu e-postaları geri getirmenize yardımcı olur.
 • Birçok farklı uygulama ile uyumlu olarak çalışabilir. Farklı dosya türlerinde uyumlu bir programdır. Yani Apple Mail, Thunderbird gibi dosya biçimleri ile uyumluluğu yüksektir.
 • Kullanımı oldukça kolay ve kullanıcı dostu bir programdır.
 • Geri yüklenmesi gerçekleştirilen e-postalar mutlaka orijinal formatlarında ve içeriğine uygun olarak yüklenir.
 • Bu uygulamanın desteklediği dosya tipleri arasında FAT16, FAt32 ve NTFS gibi dosya tipleri bulunur.

Bu avantajları sayesinde günümüzde oldukça fazla tercih edilen bir e-posta uygulaması olduğu söylenebilir.

Stellar Phoenix Deleted Email Recovery Nasıl Kullanılır?

Stellar Phoenix Deleted Email Recovery kullanıcı ara yüzü son derece profesyonel ve kolaydır. Hemen herkes programı indirdikten sonra yönergeleri takip ederek rahat bir şekilde kullanabilmektedir. Programı kullanırken özellikle şu aşamalar önem taşır:

 • İlk olarak programın indirilmesi ve yüklenmesi gerekir.
 • Daha sonra ise geri yüklenilmek istenilen e-posta hesabını seçmeniz önem taşır.
 • Tarama başlatabilmek için uygulama üzerinde bulunan “Scan” kısmına tıklamalısınız.
 • Tarama tamamlandıktan sonra ise karşınızda listelenen e-postalardan önemli olanlarını “Recover” kısmına tıklayarak yükleme yapmanız gerekir.
 • Geri yüklenen e-postaları da bir yere kaydetmeniz istenir.

Bu süreçte e-postalarınızda dilediğiniz gibi ayıklama ve filtreleme yapabilirsiniz. Özellikle e-postalarınız sizlere orijinal olarak geri getirildiği için uygulamanın son derece avantajlı olduğu söylenebilir. Aynı zamanda programın kullanım şekli ürünün versiyonuna ya da e-posta uygulamasına göre ufak farklılıklar ortaya çıkarabilir.

Stellar Phoenix Deleted Email Recovery Nasıl Yüklenir?

Stellar Phoenix Deleted Email Recovery programını yüklemek için de ufak bazı işlemler yapılması gerekir. Ancak standart program yüklemelerinden çok farklı değildir. Yükleme işlemleri sırasında şu adımları takip etmeniz gerekir:

 • Programı ilk önce buradan Stellar Phoenix Deleted Email Recovery Full indir
 • İndirme işlemi tamamlandıktan sonra da indirilen dosyayı açmanız gerekir.
 • Kurulum Wizard’ı başladıktan sonra talimatları takip ederek. İşlemleri tamamlayın.
 • Bu işlemler sonrasında “Finish” kısmına tıklayarak kurulumu tamamlayın.

En son olarak ise programı açarak e-postanızı tanımlamanız gerekir. Bu işlemlerden sonra da kolaylıkla e-posta tarama işlemlerini başlatabilirsiniz. Programın sistem gereksinimleri konusunda mutlaka önceden bilgi edinmeye de özen gösterin.

Stellar Phoenix Deleted Email Recovery Ne işe Yarar? Full indir Makalemizin sonuna geldik. En çok Merak edilen ve En çok indirilen diğer mail programı Maxprog eMail Extractor Nedir? v3.8.7 Full indir makalemizi incelemeyi unutmayınız.

Yorum yapın

DMCA.com Protection Status