Yandex Görsel İle Arama Nasıl Yapılır?

Yandex Görsel İle Arama Nasıl Yapılır?
Yandex Görsel İle Arama Nasıl Yapılır?

Yandex görsel ile arama özelliği sayesinde aramalarınızı kolaylaştırabilir ve ihtiyacınız olacak görsele en kısa yoldan ulaşabilirsiniz. Yandex içerisinde görsel arama başlatabilir ve sayısız resim üzerinde arama yapabilirsiniz. Yandex görsel arama ekibi kullanıcıların aramalarına en kısa zamanda yanıt verir. Mümkün olan en kısa sürede aramalarınıza yanıt alabilmek için Yandex görsel ile arama özelliklerini kullanabilirsiniz.

Yandex Görsel ile Arama Ne İşe Yarar?

Yandex görsel yardımı ile her türlü bilgiye kısa süre içerisinde erişmeniz mümkün olur. Birçok farklı özelliği ile kullanıcıları memnun eden Yandex görsel ile arama seçenekleri sayesinde;

 • Herhangi bir fotoğrafın kime ait olduğunu ya da ne için kullanıldığını kolayca öğrenebilirsiniz.
 • Belirli bir görselin farklı boyutlardaki kopyasını bulmak istediğinizde faydalı sonuçlara ulaşabilirsiniz.
 • Resim veya fotoğraf üzerinde herhangi bir metin yer alıyorsa, bu metni kolayca çevirebilir ve resim hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.
 • İnternet üzerinde herhangi bir görselin benzersiz olup olmadığını sorgulayabilir ve eğer aradığınız görselin bir benzeri varsa bu görselin hangi sitede yayınlandığını öğrenebilirsiniz.
 • Herhangi bir görselin benzerlerini arayabilir ve kısa sürede ihtiyacınız olan seçeneklere ulaşabilirsiniz.
 • Elinizde bulunan görselin herhangi bir parçasını bulmaya ihtiyacınız olduğunda yapacağınız detaylı arama ile görsele ait bütün parçalara ulaşabilirsiniz.

Yandex görsel ile arama, arama motorunda herhangi bir görseli aramanız gerektiğinde profesyonel sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Yazı ile yapacağınız arama yerine görsel arama seçeneklerini tercih ederek hem doğrudan ihtiyacınız olacak çözüme ulaşabilir hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Yandex Görsel ile Arama Nasıl Yapılır?

Yandex görsel ile arama özelliği birkaç kolay adım ile kullanılabilir. Yandex arama motorunun normalde nasıl kullanıldığı hakkında bilgiye sahipseniz Yandex görsel ile arama özelliğini çok basit şekilde kullanabilirsiniz. Yandex görsel ile arama özelliğini kullanabilmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

 • Yandex arama motorunu açın.
 • Arama ekranında yer alan arama kutucuğunun yanındaki görsel arama simgesine tıklayın.
 • Görsel yükleme ekranı karşınıza geldiğinde, bilgisayarınızda bulunan ve aramak istediğiniz görseli seçin.
 • Arama işlemini başlatın.
 • Arama satırına görsel adresini yazın ve “Bul” butonuna basın.

Arama adımlarını takip ederek her türlü görseli Yandex arama motorunda bulabilir ve gerektiği durumlarda cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Yandex Görsel Arama Hangi Durumlarda Gerekli?

Yandex görsel ile arama özelliği kullanıcıların günlük yaşamlarında internet kullanımlarını kolaylaştıran bir özelliktir. Kullanıcılarını her anlamda memnun etmeyi başaran Yandex, görsel arama özelliği ile de kullanıcılarını memnun eder. Arama motorunu kullanarak herhangi bir görseli görüntüleme ve aramaya ihtiyaç duyduğunuzda Yandex’i kullanabilir ve her türlü görsel arayışınızı kolay yoldan çözebilirsiniz.

Yandex görsel ile arama dilediğiniz her zaman kullanıma açıktır. Yandex arama motorunu kullanmak istediğiniz her an görsel ile arama başlatabilirsiniz. Yandex görsel ile arama sırasında görselin boyutunun bir önemi bulunmaz. Kapasite ya da boyut fark etmeden her türlü görsel hakkında ihtiyacınız olacak aramayı Yandex üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Yandex Görsel İle Arama Nasıl Yapılır? makalemizin sonuna geldik. Yandex hakkında daha fazla makale için Yandex Mail Kota Sorgulama Nasıl Yapılır? yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın

DMCA.com Protection Status