Yandex Money Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Yandex Money Para Yatırma Nasıl Yapılır?
Yandex Money Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Yandex Money para yatırma nasıl olur sorusuna yanıt bularak Yandex hesabınıza gerektiği durumlarda kolayca para yükleyebilirsiniz. Rusya Kaynaklı Yandex günümüzde tüm dünya tarafından etkili şekilde kullanılmaktadır. Başarılı ve memnun edici servisleri ile kullanıcılardan güven ve memnuniyet alan hizmet ağı, Money yükleme özelliği ile de kullanıcılarına gerektiği yerde kolay ödeme yapabilme seçenekleri sunar. Yandex Money hizmetlerini kullanarak dilediğiniz yerde zaman kaybetmeden kolayca para aktarabilir ve ödemelerinizi sistem üzerinden yapabilirsiniz.

Yandex Money Nedir?

Yandex Money, web sayfası üzerinde herhangi bir uygulama kullanmaya gerek kalmadan kendi hesabınız üzerinden kolay fon takibi yapabilmenizi sağlayacak bir servistir. Bu hizmet sayesinde Yandex web hesabınıza eriştikten sonra para giriş ve çıkış işlemlerinizi herhangi bir ek işleme gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Son dönemlerde Türkiye’de de aktif olan bu sistem kısa süre içerisinde milyonlarca Yandex kullanıcısı tarafından tercih edilmektedir. Yandex Money para kazanma konusunda araştırmalarınızı sürdürdükten sonra para yükleme adımlarını izleyerek işleminizi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Yandex Money Para Yatırma Adımları

Yandex Money para yükleme işlemini yapabilmek için aktif bir Yandex hesabınızın olması gerekir. Hesap oluşturduktan sonra sistem üzerinden para yükleme adımlarına geçebilirsiniz. Yandex hesabınız yoksa şu adımları takip ederek önce bir Yandex hesabı açabilir ardından da hesabınız üzerinden Money servisini kullanmaya başlayabilirsiniz;

 • Yandex Browser ana sayfasına gelin.
 • Hesap Aç butonuna tıklayın.
 • Kayıt sayfasını görüntüleyin.
 • Ekrana ad ve Soyad bilgilerinizi girin.
 • Sisteme giriş yaparken kullanmak üzere bir kullanıcı adı ve şifresi belirleyin.
 • Cep telefonu bilgilerinizi girdikten sonra hesap açılış işlemi için gerekli aktivasyon kodunu sisteme girerek işleme devam edin.

Yandex hesabınızı başarılı bir şekilde açtıktan sonra Yandex Money para yükleme işlemini yapabilmek için aşağıdaki adımları takip edin;

 • Yandex hesabınıza kullanıcı adı ve şifreniz ile başarılı giriş yapın.
 • Account hesabınızda bulunan ödeme seçenekleri alanına ilerleyin ve buradaki seçenekler arasından Yandex.Money seçimini aktif hale getirin. Bu aşamada ekrana gelen diğer ilgili alanları da uygun cevap ve bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir. Ardından işleme devam edebilirsiniz.
 • Bilgilerinizin sistem tarafından onaylanmasını bekleyin. Bu işlem biraz sürebilir.
 • Sistem tarafından onay geldikten sonra işleme devam edin ve Yandex.Money resmi web sayfasına ilerleyin.
 • Ödeme işleminizi tamamlayabilmek için güncel ödeme bilgilerinizi ekranda ilgili alanlara girin.
 • Ardından Yandex Account hesabınıza geri dönün.
 • Ödeme sistemlerinde genel bir sıkıntı olmadıkça ödeme işleminiz kısa süre içerisinde gerçekleşecektir.
 • Bir sonraki ödeme ihtiyaçlarınızda tekrar aynı yöntemleri uygulayarak başarılı ödemeler gerçekleştirmeye devam edebilirsiniz.

Yandex Money Güvenli Mi?

Yandex servislerinin güvenli olup olmadığı birçok durumda özellikle yeni kullanıcılar tarafından araştırılan konular arasında yer alır. Şirketin Rusya kaynaklı olması bir takım güvenlik açıklarının meydana gelebileceği endişesi yaratsa da Yandex kullanıcıları kullanımdan dolayı yaşadıkları memnuniyeti her fırsatta dile getirir. Tüm dünya genelinden milyonlarca aktif kullanıcıya sahip olan Yandex’in Money hizmetinin de güvenli olduğu kullanıcılar tarafından belirtilmektedir.

Yandex Money Para Yatırma Nasıl Yapılır? makalemizin sonuna geldik. gmail hakkında daha fazla makale için Yandex Mail Kota Sorgulama Nasıl Yapılır? yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın

DMCA.com Protection Status