Formattan Sonra Gmail İstiyor; Sorusunun İşte Cevabı

Formattan Sonra Gmail İstiyor; Sorusunun İşte Cevabı
Formattan Sonra Gmail İstiyor; Sorusunun İşte Cevabı

Formattan sonra Gmail istiyor sorunu cep telefonu kullanıcıları için en can sıkıcı sorunlardan birisidir. Cihaza belirli nedenlerden dolayı format atan kullanıcılar format sonrasında sistem tarafından Gmail girmeleri için uyarılır. Ancak bu adımda yeni bir Gmail hesabı açılışına izin verilmez. Bunun yerine senkronize olan bir Gmail hesabın girilmesi beklenir. Formattan sonra Gmail istiyor sorunu ile karşılaştığınızda ne yapabileceğinizi öğrenmek için yazının devamına göz atabilirsiniz. Böylece her format sonrası karşılaşacağınız bu sorun karşısında ne yapabileceğinizi öğrenir ve her format sonrasında basit adımlar ile cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Format Attıktan Sonra Telefon Gmail İstiyor Sorunu

Formattan sonra Gmail istiyor sorunu cep telefonu kullanıcılarının format sonrası en sık karşılaştıkları problemlerin başında yer alır. Bu durumda kullanıcılar format attıktan sonra ekranda “Bu cihaz sıfırlandı. Devam etmek istiyorsanız önceden cihazda senkronize olan bir Google hesabı ile oturum açın.” Yazısı belirir. Bu sorun ile karşılaşan kullanıcılar birçok durumda herhangi bir senkronize Google hesaba sahip olmadıklarından çözüme dair bir ilerleme kaydedemez. Format sonrasında bu gibi bir sorun ile karşılaştığınızda çözümün neler olabileceğine dair bilgi edinerek cihazınızın yeniden çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Format Sonrası Gmail İstiyor Sorunu Çözümü

Kullandığınız cep telefonlarınızda format sonrasında birçok bilgi gibi Gmail hesabı da silinecektir. Birçok durumda kullanıcılardan Gmail hesap bilgilerini girerek cep telefonlarını kullanmaları için seçenekler sunulur. Bu aşamada Gmail hesap bilgilerinizi bilmiyorsanız cep telefonunuzda bulunan birçok uygulamaya girişiniz mümkün olmaz. Format sonrası Gmail istiyor sorunu ile karşılaştığınızda çözüme dair aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

  • Cep telefonunuzun Ayarlar ekranına giriş yapın.
  • Hesaplar alanına ilerleyin.
  • Kullanıcılar ve Hesaplar alanında senkronize edebileceğiniz diğer hesap seçenekleri görüntülenir. Herhangi birisini açın.
  • Hesap senkronizasyon işlemini başlatın
  • Ayarlarınızı kaydedin.

Format attıktan sonra telefon Gmail istiyor sorunu ile karşılaşan kullanıcılar için sunulan çözüm birçok durumda telefona yeniden yazılım atmaktır. Bu sayede bu problemden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Bir diğer seçenekte yeni bir Gmail hesabı açabiliyorsanız bu sayede de sıfırdan cihazınızı çalıştırabilir ve formatlanmış şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Formattan Sonra Gmail İstiyor; Sorusunun İşte Cevabı makalemizin sonuna geldik. gmail hakkında daha fazla makale için Gmail Posta Senkronize Ediliyor Bildirimi Gitmiyor Sorunu Çözümü yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın

DMCA.com Protection Status