Gmail Oturum Aç

Gmail; işlerinizi basit, hızlı ve pratik hale getiren bir e-posta hizmetidir.  Öğrenciler, öğretmenler, öğretim üyeleri, firma çalışanları ve her türlü kullanıcı için fonksiyonel bir hizmet sunar. Saniyeler içerisinde gmail oturum aç ve kullanmaya başla ! İnternet tabanlı altyapısı sayesinde dokümanı mobil cihazlara ve masaüstüne web tarayıcısının yardımıyla eklemek, indirmek veya yüklemek çok basittir. Eğitim gerektirmeyen, yediden yetmişe herkes için uygun kullanımı kolay sezgisel bir arayüze sahiptir. Herhangi bir cihazda açmak ve kapatmak oldukça kolaydır.

Gmail kayıt işlemini tamamladıktan sonra, telefondan veya bilgisayardan hesap açmak da son derece basittir. Yazımızı okumadan direk mail oturum açmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Gmail

Gmail oturumu aç 

Gmail oturum açmak için bu kılavuzdaki işlemleri sırasıyla yapmanız yeterlidir. Hesabınız yoksa Gmail kaydol işlemini yapmanız gerekmektedir.

Öncelikle gmail.com adresini tarayıcınızın adres çubuğuna yazın.

Alttaki görseldeki 1. kısım gelecektir.

Gmail giriş

Burada e-posta veya telefon girişinizi yaptıktan sonra ileri tuşuna basın ve parola girme ekranına gelin.

Yeni gelen ekranda da şifrenizi yazın ve ileri tuşuna basın.

İşlem bu kadar artık gmail hesabınıza girmiş durumdasınız.

Gmail, çalışmalarınızı göndermenize ve almanıza olanak sağlar. Bir işletme sahibinin veya bireysel çalışan herkesin; her zaman faturaları, formları ve diğer işletme belgelerini görüntülemesi gerektiğinden, belgeyi istediğiniz zaman görüntülemek önemli bir özelliktir. Bu noktada Gmail hesabınızı, PNG, PDF, XLS, PSD gibi her çeşitteki belgeyi göndermek veya istediğiniz zaman görüntülemek için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bütün bu belgeleri dilediğiniz zaman indirebilirsiniz.

Gmail başka hesap oturum aç

Google hesabınızda aynı anda birden fazla hesap açabilirsiniz.  Birden fazla hesabınıza aynı anda erişebilmek, farklı hesaplara giriş yapmanızı kolaylaştırır. Toplam 2 tık ile hesaplar arası geçiş yapabilirsiniz.

  • Gmail’de açtığınız geçerli oturum bölümüne gidin.
  • “Hesap Ekle” seçeneğine tıklayın.
  • Kullanıcı mail adresi ve şifrenizi yazın.
  • “Giriş Yap” deyin.

★ ★ ★ ★ ★ Bu aşamadan sonra kendi Gmail adresinizin adını veya profil fotoğrafınızı tıklayarak ve ardından giriş yapmak istediğiniz diğer Gmail hesap adını seçerek farklı Gmail hesaplarınız arasında hızlı ve kolay şekilde geçiş yapabilirsiniz.

Gmail telefondan oturum aç

Gmail uygulaması, kullanıcının bir tarayıcıda olduğu gibi Gmail hesabında oturum açmasına izin verir. Mobil uygulama, e-postanızı arşivlemek, işaretlemek, silmek, ertelemek veya başka bir klasöre taşımak için ekranınızın farklı alanlarını kaydırmanıza olanak tanır. Gmail uygulaması genellikle verimli ve kullanımı güvenli olan kullanıcı dostu bir uygulamadır.


Google Mail Özellikleri

Gmail, dünyanın en popüler ücretsiz mail hizmetlerinden birisidir. Yüz milyonlarca mevcut kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Yukarıda yer alan Gmail giriş kılavuzuyla mail hesabınıza giriş yapmak ve kullanmak çok kolaydır.

Gönderilmiş bir e-postayı gönderdikten sonra 30 sn içerisinde geri alabilirsiniz. Bu, çok hassas e-postalarda hata yaptığınızda gününüzü kurtarmanıza yardımcı olur.
Gmail sitesine, Gmail dışındaki adreslerle giriş yapabilirsiniz.
Gmail, virüs veya kötü amaçlı yazılımın bilgisayarınıza giremeyeceğinden emin olmak için ekleri olan e-postaları otomatik olarak antivirüs taramasından geçirir.
Sekmeler özelliği ile, e-postalarınızı kategorilerine göre ayırabilirsiniz. Mesajlar varsayılan olarak görsel karmaşayı önlemek adına sosyal medya, web siteleri, pazarlama kampanyaları vb. gibi ayrı ayrı gelen kutusuna yönlendirilir.

“Gmail Oturum Aç” üzerine 4 yorum

Yorum yapın

DMCA.com Protection Status