Hotmail Üye Sayısı

Dünyanın en çok tercih edilen ve en çok kullanılan mail servislerinin başında Hotmail gelmektedir. İlk ücretsiz mail servislerinden birisidir. 2013 yılında Microsoft tarafından satın alınmıştır. Hotmail üye sayısı günden güne artmaktadır. Size verdiğimiz bilgiler aşağı yukarı tahmini rakamlardır.

Hotmail Kullanıcı Sayısı

Microsoft tarafından satın alınıp Outlook mail servisi ile birleştirilmiştir. 2013 Yılında birleştirme işlemi yapıldığı zaman 420 Milyon aktif kullanıcısı bulunduğu bildirilmiştir. Hotmail mail servisi 2013 yılından sonra Outlook.com üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir. Aktif kullanıcı sayısı 1 Milyar civarındadır. Yandex, Gmail gibi bir çok farklı mail servisinin çıkması nedeniyle kullanıcı sayısı hızlı artmamaktadır.

Henüz bir hesabınız yoksa Hotmail kaydol kısmından yeni bir mail adresi açabilirsiniz. İster Web tarayıcı ister mobil uygulama üzerinden hotmail hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Cep telefonundan Outlook uygulamasını indirerek mail hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Hotmail Artık Kullanılmıyor Mu ?

Hotmail, Microsoft tarafından satın alınınca 2013 yılından beri Outlook adı altında hizmet vermektedir. Mail hesabınıza outlook.com mail servisi üzerinden ulaşabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifreniz değişmemiştir. Hotmail günümüzde kullanılmaya devam etmektedir, yeni bir hotmail aç, yeni bir kullanıcı oluştur gibi işlemleri yapmaya devam edebilirsiniz.

Hotmail Kime Ait ?

2003 Yılında satın alınmasından itibaren Microsoft şirketi altında hizmet vermeye devam etmektedir.

Yorum yapın

DMCA.com Protection Status