İgü Alms Giriş

İgü , tamamiyle Advancity bünyesi içinde meydana getirilmiş tamamen yerli yapım bir eğitim yönelim yazılım sistemidir. Alms eğitimin uzaktan eğitim olduğu dönemlerde oldukça faydalı bir şekilde tüm ihtiyaçları karşılamıştır. Öğrenme yönetim sistemi olarak bilinen Alms uzaktan eğitim sisteminin bir parçası haline gelmiştir. İgü alms öğrencileri İstanbul Gelişim Üniversitesi sayfasına ait alms giriş sayfasından kullanıcı adı ve şifre bilgilerini girerek giriş sağlayabilir. Aşağıdaki bağlantıdan giriş sayfasına gidebilirsiniz.

İgü

İgü Alms

Advancity altyapısına sahip Alms uzaktan öğretim biçiminde hem öğretim üyelerinin hem de üniversite öğrencilerinin paylaşım ve iletişim ihtiyacını karşılamış. Tamamen yerli ve akademiye yönelik öğrencilere dersi sonradan izleme ve tekrar yapma imkânı da sunar. Bu teknolojik altyapıya sahip sistemde birçok çeşitli soru tipleri bulunur. Böylece soru bankası gibi bir soru birikimi oluşur. 

igü alms

İstanbul Gelişim Üniversitesi

Böylece alms igü, öğrencilerine online sınav sistemlerinde gelişmiş bir sınav deneyimi sunar. Bu kolay sınav yönetim sistemi biçimi sayesinde sınavda soru çözümleri anlık olarak takip edilebilir. Aynı zamanda sınav sonrasında da destek devam eder. Sınav sonrasında herhangi bir sorun yaşanması sonucunda sınav iptal edilebilir ve yeniden telafi sınavı düzenlenebilir. Eğer İstanbul Gelişim Üniversitesi alms sistemine giriş yapmakta zorlanıyorsanız üniversitenizin öğrenci birimleri ile iletişime geçebilirsiniz. Hesabınız böylece yeniden aktif hale gelebilir. Ancak sorun düzelmez ve sistem girişi sıkıntısı yaşanmaya devam ederse alms destek ile irtibata geçebilirsiniz.

Yorum yapın