Numarama Kayıtlı E Posta Hesabını Nasıl Bulurum

Geçmiş zamanda kullandığınız e posta hesabınızın mail adresini unutmuş olabilirsiniz. Bu hesabı tekrar bulmak için telefon numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Mail hesabınızı alırken telefon numaranızı eklediyseniz bu işlemi kolayca yapabilirsiniz. Hotmail ve Outlook mail üzerinden bu işlemi yapabilirsiniz. Telefon numaranızı doğru girdiğiniz zaman mail adresinize ulaşabilirsiniz.

Telefon Numarama Kayıtlı Maili Bulma

1 Hotmail.com giriş sayfasına gidelim.  https://login.live.com/login.srf?lw=1

Açılan ekrandan oturum açma seçenekleri bağlantısına tıklayın.

mail adresi bulma

Açılan sayfadan kullanıcı adımı unuttum bağlantısına tıklayın.

hotmail kullanıcı adı

Açılan sayfaya telefon numaranızı giriniz. Girdiğiniz telefon numarası mail hesabınızı açarken girdiğiniz numara olmalıdır.

5 Cep telefonu numaranızı girdikten sonra telefonunuza Microsoft hesabı doğrulama kodu gelecektir. Doğrulama kodunu girdikten sonra mail adresiniz gözükecektir. Şimdi oturum açma sayfasına gelip telefon numaranızı kullanarak giriş yapabilir ve mail adresinizi görüntüleyebilirsiniz.

Telefon numaranıza kayıtlı mail adresini bulmak için yukarıda ki adımları izleyebilirsiniz. Takıldığınız veya yapamadığınız bir şey olursa bize yorum kısmından ulaşabilirsiniz. Bu anlatım Hotmail ve Outlook mail adresi kullananlara özel hazırlanmıştır.

“Numarama Kayıtlı E Posta Hesabını Nasıl Bulurum” üzerine 5 yorum

Yorum yapın