Telefon Numarası Olmadan Mail Adresi Açmak

Telefon numarası olmayan kullanıcılar veya telefon numarasını vermek istemeyen kişilerde e posta adresi alabilirler. Hemen her mail servisinden ücretsiz ve telefon numarası kullanmadan mail adresi alabilirsiniz.

Günümüzde interneti kullanan  herkesin sahip olması gereken, posta kutusunu ifade eden mail adresleri için bir çok ücretsiz firma bulunmaktadır.. Yerel servisleri kullanabileceğiniz gibi dünya çapında nam yapmış milyonlarca kullanıcının tercih ettiği platformları tercih etmek akıllıca olacaktır.  Ücretsiz e posta servislerinin başında gmail, hotmail, yahoo, yandex ve outlook gelmektedir.

Numarasız Mail Açma 

Hotmail – Outlook

En eski ve en çok kullanılan mail servislerinden birisi olan Hotmail’ den numarasız mail açabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olması, güvenilir ve hızlı olması nedeniyle milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır. Hotmail ile birlikte Outlook da aynı altyapıyı kullanan aynı firmalardır. İkisi de Microsoft şirketinin e posta servisidir. Kayıt olurken 3 farklı uzantıyla mail alma imkanınız var. Outlook.com, outlook.com.tr ve hotmail.com uzantılarından dilediğinizi birini seçerek mail alabilirsiniz.

Hotmail kayıt olmak için tıklayınız.
Outlook kayıt olmak için tıklayınız.

Gmail

Google’ ın kullanıcılarına sunduğu mail servisi olan Gmail, dünya üzerinde en çok bilinen ve kullanılan e posta servislerinden birisidir. Hızlı bir şekilde telefon numaranız olmadan mail adresi alabilirsiniz. Güvenilir olması, spam mailleri yakalaması nedeniyle gmail’ i tercih edebilirsiniz. Bunun için yapılmadı gereken adımları aşağıdaki bağlantıda resimli bir şekilde anlattık.

Gmail kayıt olmak için tıklayınız.

Yandex

Rus arama motoru olan Yandex.com.tr ‘ nin mail servisi Yandex mail‘ den ücretsiz hesap açabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde yandex.mail servisinden yeni bir e posta alabilirsiniz. Çok basit ve hızlıca bu işlemi yapabilirsiniz. Mail aldığınız da size kullanılmak üzere ücretsiz bir depolama alanı da verilecektir. Kayıt aşamasını ve özellikleri resimli olarak aşağıdaki bağlantıdan bulabilirsiniz.

Yandex mail kayıt olmak için tıklayınız.

Yahoo

Bilinen en eski mail firmalarından birisidir. Uzun yıllar önce ilk açıldıklarında arama motoru olarak hizmet veren Yahoo, daha sonraki yıllarda da mail servisi hizmetini de kullanıcılarına sunmuşlardır. Türkçe arayüzü sayesinde 1 dakika içerisinde kayıt olabilirsiniz. Detaylı kayıt aşaması ve adım adım anlatım için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yahoo mail açmak için tıklayınız.

Hangi mail servisini seçmeliyim ?

Size 4 farklı alternatif sunmuş olduk. Herhangi bir mail firmasını kullanabilirsiniz. Hepsi de son derece kullanılır ve güvenilirdir. Özel bir kullanıcı adı seçmek istiyorsanız, hangi mail firmasında o kullanıcı adı boştaysa, o firmayı tercih edebilirsiniz. Tamamen size kalmış bir seçenektir.

“Telefon Numarası Olmadan Mail Adresi Açmak” üzerine 3 yorum

  1. mail adresi almak için yada bir hastanede tedavi olmak için neden bir telefon no sahibi olayım ki saçmalık bu kişisel bilgilere aykırı havalarda televizyonlarda geziyor geçmişimiz ayıp kardeşim ayıp

    Cevapla
  2. ayıp kardeşim ayıp izlediğimiz dinlediğimiz türk tv larında ayakaltında tele 1 halk tv veya a haber cnn v. v.s ayıp değilmi kardeşimSiz gidiniz kendi karınızın kızınızın oğlunuzun akrabanızın sorunları ile uğraşın ruh hastasımısınız nesiniz. Türkiyede kişisel veri koruma gibi bir şey yok önüne gelen başakasını izliyor dinliyor resmi veya sivil bunun cezası büyük olmalı sıradan insanları neden izliyorsunuz film yıldızları oyuncular şarkıcılar tabiki bunun dışındadır

    Cevapla

Yorum yapın

DMCA.com Protection Status