E Posta Kaydol

Teknoloji çağında olduğumuzdan hemen her gün interneti kullanmak durumunda kalıyoruz. Gerek sosyal medya, gerek devlet servislerini kullanmak için bir e posta hesabınızın olması gerekiyor. Bir çok farklı mail hizmeti veren uygulama bulunmaktadır. Biz sizin için en çok kullanılan servislerini inceledik. Aşağıdaki mail servislerinden birini seçerek e posta kaydol işlemini yapabilirsiniz.

Adım Adım E Posta Kaydol

E posta oluşturmak için isim,soy isim, doğum tarihi, kullanıcı adı ve telefon numarası girmeniz gerekmektedir. Telefon numarasını girmenize gerek yok ama olası bir hesap kurtarma durumunda sizin yararınıza olacaktır. Size 4 farklı mail servisi önereceğiz dilediğiniz birine kayıt olabilirsiniz.

Gmail

Tavsiye edeceğimiz ilk e posta servislerinden birisi Google Gmail olacaktır. Google’ ın kendi mail servisi olması nedeniyle en çok tercih edilen uygulamalardan birisidir. Kolayca hesap açabilir hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Açmış olduğunuz mail hesabı sayesinde Google’ ın bütün servislerinden faydalanabilirsiniz. Gmail, Youtube, Haritalar, Play Market gibi uygulamaları da aldığınız mail hesabı sayesinde kullanabilirsiniz. Özellikle android telefonunuz varsa gmail adresi almanız gerekmektedir. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak gmail hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Gmail Kayıt ol

Outlook

Microsoft yazılım firmasının kullanıcılarına sunduğu mail servisi olan Outlook, tercih edebileceğiniz e posta hizmetlerinden birisidir. En eski mail servislerinden birisidir ve günümüzde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Daha önce hotmail adı altında hizmet veren servis, günümüzde outlook adı altında çalışmaktadır. Outlook mail hesabı açmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Outlook hesap oluştur

Yandex

Dünyada en çok tercih edilen arama motorlarından birisi olan Yandex’in, e posta servisi Yandex Mail kullanıcılarının hizmetindedir. Ücretsiz kayıt olup, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. E posta hesabınızı açmadan önce Yandex hesabı açmanız gerekmektedir. Hesap açarak yandex arama motorunun bütün servislerine erişebilirsiniz. Haritalar, yandex disk, yandex mail gibi bir çok ücretsiz servisi kullanabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan e posta hesabınızı açabilirsiniz.

Yandex mail kaydol

Yaani

Türkiye’nin arama motoru olan yaani.com.tr 2018 yılında kurulmuştur. Arama motoru olmasının yanında bir çok ücretsiz servisi de bulunmaktadır. Yaani.com.tr üzerinden hava durumu, haberler, yeme içme, sinema gibi bir çok içeriğe ücretsiz erişebilirsiniz. Arama motoru olmasının yanında ücretsiz mail hizmeti de bulunmaktadır. İsminiz@yaani.com.tr uzantılı e posta hesabını kolayca alabilirsiniz. 1-2 Dakika içerisinde e posta hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yaani mail kaydol

Size önerdiğimiz 4 farklı mail servisinden birisini seçerek e posta kaydol işlemini tamamlamış olacaksınız. Açmış olacağınız e posta adresiyle alışveriş sitelerine, devlet uygulamalarına kayıt olabilirsiniz.

“E Posta Kaydol” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

DMCA.com Protection Status